close
چت روم
بیوگرافی Kazuya Mishima
Tekken Max
به سايت تکن مکث خوش آمديد

كازویا میشیما

ملیت : ژاپن         ،          سبك مبارزه : كاراته سنتی میشیما

اولین حضور : Tekken 1     ،      گروه خونی : AB

سن : (TK 5 : 49)         ،         وضعیت دستها : راست دست

علاقمندی : نگاه تنفرامیز هیهاچی

متنفر از : دوستی و اعتماد به دیگران

پروفایل :

كازویا میشیما فرزند هیهاچی میشیما است.هیهاچی در در زمانی كه كازویا 5 ساله بود متوجه وجود نشانی بر روی سینه كازویا شد و با مراجعه به پیشگو ها دریافته بود که این نشان یک نشان اهریمنی خطرناك است و دارنده اون از قدرت بسیار زیادی برخوردار میشه. كازویا این نیرو را از پدربزرگش جیپاجی به ارث برده بود كه او هم همان نشان را داشت و هیهاجی جیپاچی زا نیز در كاخ خود زندانی كرده بود. این امر موجب شد هیهاچی دریابد كه كازویا وقتی بزرگ شود ممكن است از اوقدرتمند تر شود واو را نابود كند. از این رو كازویا را از بالای كوهی مرتفع درون دره عمیقی انداخت و خیال خود را راحت كرد و به همه گفت كه به علت ضعف خود كازویا از بالا آمدن از صخره در هنگام تمرین این اتفاق افتاده است.کازویا بعد از سقوط در حال بیهوشی با شیطان درونش معامله ای کرد و روحش رو در مقابل انتقام از پدرش و رسیدن به قدرت فروخت ولی شیطان هیچ وقت نتونست روح کازویا رو به طور کامل اشغال کنه.

كازویا در تیكن 1 : 21 سال گذشت.هیهاچی كه از یك نواختی زندگی خود خسته شده بود تصمیم گرفت مسابقه ای ترتیب دهد وجایزه ای برای ان تعین كرد.بزودی مبارزانی دراین مسابقه ثبت نام كردند.در دور پایانی تورنمنت اول هیهاچی با كسی روبرو شد كه گمان می كرد او مرده. ان شخص كازویا میشیما بود.در پایان تورنمنت اول كازویا هیهاچی را شكست داد و انتقام خود را از او گرفت. و پدر خودش رو از دره ای به پایین پرت کرد

كازویا در تیكن 2 : بعد از سقوط هیهاچی کازویا زمام امور Mishima Zaibatsu (کمپانی تجاری خانواده میشیما ) رو در دست گرفت .کمپانی در زمان کازویا بزرگتر ثروتمندتر شد و کارهای غیر قانونی مانند قاچاق مواد مخدر،ترور و آدم کشی در آن رونق گرفت.حدود دو سال بعد از تورنمنت اول کازویا که حسابی مغرور شده بود با راه اندازی تورنمنت دوم مبارزان را از سراسر جهان به مبارزه فراخواند. هیهاچی که از سقوط جان سالم به در برده بود در یک معبد باستانی به تمرین و مدیتیشن پرداخت تا نیروی از دست رفته خودش رو به دست بیاره .در پایان تورنمنت کازویا با صحنهای مشابه 2 سال قبل مواجه شد . بعد از مبارزه ای بسیار سنگین هیهاچی موفق شد که کازویا رو شکست بده و اینبار پسرش از دهانه یک آتشفشان به درون دود غلیظی که از گدازه ها بلند میشد انداخت.

كازویا در تیكن 3 : كازویا حضور نداشت چونكه در آن زمان در بیهوشی بود.

كازویا در تیكن 4 : هیهاچی این بار مطمعن بود كه كازویا مرده است اما در اثریك اتفاق غیر منتظره كازویا به وسیله موسسه ای به نام جی (G Corporation رقیب شركت میشیما) به زندگی بازگشت. جی موسسه ی تحقیقاتی زیست شناسی بود كه در زمینه علم بیوژنتیك به پیشرفت هایی دست یافته بود و انقلابی در این رشته ایجاد كرده بود. با كمك موسسه ی جی كازویا روی مكانیسم و ساختار ژنهای شیطانی ای كه در درون بدنش بودند تحقیقاتی را صورت داد.او براین باور بود كه قادر است قدرت این ژنهای شیطانی را كنترل كند.بدین ترتیب اوانقدرقدرتمند شد كه دیگر به راحتی می توانست هیهاچی را شكست دهد ومیشیما زایباتسو(Mishima zaibatsu)را نیز نابود كند.

تحقیقات کازویا ادامه داشت تا اینکه 22 سال بعد از پایان تورنمنت سوم یکی از بخشهای G Corporation واقع درNebraska توسط نیروهای هیهاچی مورد حمله قرار گرفت نتیجه تحقیقات دزدیده شد ..لحظاتی بعد کازویا در انجا حاضر شد و نیروهای مهاجم رو به سختی شکست داد . کازویای خشمگین از اینکه تمام نقشه هاش رو هیهاچی نقش بر آب کرده بود مصمم شد تا هر چه که از دست رفته رو برگردونه....

کازویای به امید اینکه هیهاچی رو مغلوب وهمچنین بخش گمشده ژن شیطانی (که هم اکنون در جین بود) پیدا کنه وارد تورنمنت چهارم شد. در دور پایانی تورنمنت هیهاچی به کازویا گفت که حاضره محل جین رو فاش كنه به شرطی که کازویا شکست رو قبول کنه و بعد از مبارزه ای ساختگی کازویا به ظاهر شکست خورد و توسط هیهاچی تا هانمارو (مخفیگاه خصوصی هیهاچی) اسکورت شد . در آنجا سعی كرد نیروی شیطانی جین را آزاد كنه ولی جین که جین زنجیرها رو پاره کرد کازویا رو به شدت شکست داد و بیهوش به گوشه ای پرتاب کرد. هیهاچی که میخواست مانع جین بشه به سرنوشتی مانند کازویا دچار شد و جین بالهای خود را گشود و از آنجا فرار كرد.

كازویا در تیكن 5 : لحظاتی بعد از خروج جین کازویا و هیهاچی به هوش اومدند و خواستند با هم مبارزه كنند كه  متوجه شدند به وسیله گروهی از جک ها به دام افتاده اند. در این بین با کمک به هیهاجی شروع به مبارزه با روبات ها می کند، اما کازویا در یک فرصت مناسب از مهلکه فرار کرد و جان خود را نجات داد. سپس او به شکل یک اهریمن درآمد و قبل از آنکه کاخ منفجر شود پرواز کرد و گریخت.

کازویا وارد تورنمنت پنجم شد تا بفهمه که چه کسی (در G Corporation) بهش خیانت کرده و همچنین اینکه مسئول تورنمنت کیه .

* کازویا kazuya در هم ریخته نام یک گروه مافیای ژاپنی به نام yakuza است

* پائول رقیب دیگر کازویاست که البته همیشه کازویا از مبارزه در مقابل پائول فرار میکرده

* آنا و نینا ویلیامس ، بروس اروین و گانریا بادیگاردهای کازویا هستند. (نینا از 5 به بعد بادیگارد جین میشه)

 

roger و alex حیوانات آزمایشگاهی کازویا هستند.
نوع مطلب : بیوگرافی ها، 
برچسب ها : بیوگرافی کازویا میشیما،

امتياز : :: نتيجه : 3 امتياز توسط 8 نفر مجموع امتياز : 26
تعداد بازديد مطلب : 120


پنجشنبه 26 تير 1393 :: 12:48


ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :
رمز عبو را فراموش کرده ام
خبرنامه


عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

موضوعات
 • بیوگرافی ها
 • بازی ها
 • ویدئو ها
 • سایر فایل ها
 • اخبار
پيوندها
نظرسنجي
کدام یک از کاراکتر های تکن را بیشتر دوست دارید؟
آمار سايت
 • کل مطالب ارسالي : 55
 • کل نظرات ارسالي : 9
 • تعداد کل کاربران : 2
 • بازديد امروز : 20
 • بازديد ديروز : 17
 • بازديد هفته : 37
 • بازديد اين ماه : 417
 • بازديد سال : 7,177
 • بازديد کل : 62,039
فرم تماس
نام و نام خانوادگي
آدرس ايميل
امکانات جانبي