close
چت روم
بیوگرافی Nina Williams
Tekken Max
به سايت تکن مکث خوش آمديد

نام:Nina Williams/نینا ویلیامز
اصلیت:ایرلندی
سبک مبارزه:آیکیدو،هنر های ترور(؟)،تکنیک های کوپو
سن: 20(تیکن 1)
22(تیکن 2 و 3)
24(تیکن 4 و 5)
25(تیکن 6)
گروه خونی: A
قد: 160 cm
حرفه: ترور،محافظ شخصی و قابل اعتماد جین کازاما
سرگرمی: سفر،بیاد اوردن خاطراتش و کار کردن برای رئیسش
چیزای مورد علاقه اش:پدرش،تام در تام و جری،چای با شیر
تنفرات:خواهرش و باختن
منبع:ff-re.mihanblog.com

كاركتر نینا در همه ی سری های تیكن حضور دادشته و در نقش یك قاتل خونسرد در این سری ظاهر شده.او رابطه ی ناپایداری با خواهرش دارد و از او متنفر است چون او را مسئول مرگ پدرش می داند.
او در مبارزاتش روش های مختلفی را به كار می برد .
نینا در كشور ایرلند و جلوتر از خواهر آنا متولد شد ،هر دو خواهر پدرشان ریچارد ویلیامزRichard) Williams) را تحسین می كردند و می خواستند كه هر كدام خودش را بیشتر در دل او جا بدهد و سر همین مسئله با هم رقابت داشتند.
آنا پس از مدتی به یك قاتل تبدیل شد و در زمینه ی ورزش آیكیدو مهارتهای زیادی را كسب كرد.
او كه یك تروریست بود اجیر شد تا هی هاچی را بكشد و به همین خاطر وارد تورنمنت اول شد.
ولی موفق به این كار نشد چون كازویا او را كشته بود.
او اینبار در تورنمنت دوم برای كشتن كازویا اجیر شد ولی خواهر آنا می خواست كه از این كار او جلوگیری نماید و او را منصرف كند و دست از ترور كردن بردارد.
او به حرف خواهرش گوش نكرد و او را از خود راند ولی توسط نیروهای می شیما دستگیر شد و برای انجام آزمایشاتی او را نزد دكتر بوسكنووئیچ كه در مركز تحقیقاتی می شیما مشغول به كار بود بردند.
هنگامی كه نینا را برای منجمد كردن به آنجا بردند آنا نیز داوطلبانه حاضر شد كه این تحقیقات بر روی او هم انجام شود و پس از اینكه نینا را از انجماد بیرون آوردند او را هم بلافاصله بعد از او آزاد كنند.
دلیل این كار نینا هنوز معلوم نشده ولی شایعاتی می گویند كه :نینا نمی توانسته دوری از خواهرش را تحمل كند و یا اینكه به او حسادت می كند و اگر بنا بود اتفاقی بی افتد برای هر دوی آنها اتفاق می افتاد یا می مردند یا اگر زنده می ماندند هر دوی آنها به همان صورت جوان می ماندند كه سود آن بیشتر از ضررش بود!
این آزمایشات 19 سال طول كشید و پس از 19 سال كه تورنمنت سوم آغاز می شود نینا هم از انجماد بیرون می آید ولی خواهرش هنوز در انجماد بوده و چهار سال دیرتر از او از حالت منجمد بیرون می آید.
نتیجه ی این تحقیقات منجبر به آبستن شدن نینا شده بود كه نتیجه این زایمان پسری به نام استیو فاکس(Steve Fox)می باشد كه در تیكن 4 و تیكن5 حضور می یابد.
نتیجه ی دیگر آن صدمه دیدن به بخشی از حافظه او بود كه موجب فراموش كردن او برای كشتن خواهرش شده بود چون خواهرش موجب گرفتاری او در تیكن2 بود.
او در طی تورنمنت سوم توسط اوگر اجیر می شود تا جین كازاما را بكشد ولی باز هم كاری از پیش نبرد و جین اوگر را كشت!
او پس از آن در ایرلند به مدت دو سال مشغول كارهای روزمره اش بود و با كسی رفت و آمد نمی كرد تا اینكه روزی یك نامه از طرف یك باند مافیایی دریافت می كند در آن نامه به او گفته شده بود كه یك فرد مشت زن به نام استیو فاکس(Steve Fox) را بكشد!
او می رود تا استیو را كه در تورنمنت چهارم حضور داشت بكشد ولی پس از كمی تحقیقات می فهمد كه او پسرش است!ولی او سنگدل تر از این بود كه به پسرش هم رحم كند و در صدد ترور او بر می آید كه كاراگاه Lei Wulong مانع از این كار او شد و می خواست كه او را دستگیر كند كه او هم موفق به دستگیری نینا نشد!
نینا پس از وقفه ای در كارش تصمیم گرفت كه حافظه ی از دست رفته اش را بازیابد و تنها فردی كه می توانست در این كار به او كمك كند خواهر آنا بود.او نزد آنا رفت تا حافظه اش را با كمك او باز یابد و حافظه اش به طور غریزی در دیدار با آنا با همراه نفرت دوباره از او برگشتند ، و با او وارد جنگ شد ؛ این دوئل تا مدتها ادامه داشت تا اینكه خواهرش آنا وارد تورنمنت پنجم می شود و نینا آنجا را مناسبترین جا برای از بین بردن آنا می داند و وارد تورنمنت پنجم می شود.او پس از شكست دادن آنا از كشتن او صرف نظر كرد و آنا قسم می خورد كه انتقام بگیرد.
در تورنمنت ششم جین او را به عنوان محافظش استخدام می كند و وظیفه داشت كه در طول مسابقه از سوء قصد هایی كه به او می شود جلوگیری نماید و در عوض فرماندهی تیكن فورس را عهده دار شود.

نوع مطلب : بیوگرافی ها، 
برچسب ها : بیوگرافی نینا ویلیامز،

امتياز : :: نتيجه : 5 امتياز توسط 9 نفر مجموع امتياز : 22
تعداد بازديد مطلب : 147


پنجشنبه 26 تير 1393 :: 13:12


ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :
رمز عبو را فراموش کرده ام
خبرنامه


عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

موضوعات
 • بیوگرافی ها
 • بازی ها
 • ویدئو ها
 • سایر فایل ها
 • اخبار
پيوندها
نظرسنجي
کدام یک از کاراکتر های تکن را بیشتر دوست دارید؟
آمار سايت
 • کل مطالب ارسالي : 55
 • کل نظرات ارسالي : 9
 • تعداد کل کاربران : 2
 • بازديد امروز : 93
 • بازديد ديروز : 17
 • بازديد هفته : 110
 • بازديد اين ماه : 490
 • بازديد سال : 7,250
 • بازديد کل : 62,112
فرم تماس
نام و نام خانوادگي
آدرس ايميل
امکانات جانبي